رویکرد JIN MACHINE در CHINAPLAS 2019

July 1, 2021

آخرین اخبار شرکت رویکرد JIN MACHINE در CHINAPLAS 2019

JIN MACHINE در CHINAPLAS 2019

Jin Machine یک شرکت خانوادگی مدرن است که روح R&D را برای بیش از 12 سال در تحقیق و توسعه مداوم حفظ می کند ، Jin Machine می تواند طیف کاملی از تجهیزات جانبی با کیفیت ، از جمله سیستم های تغذیه ، انتقال ، مخلوط کردن و خشک کردن را از واحدهای مستقل مستقل تا سیستم های بسیار پیچیده حمل و نقل مواد مرکزی.سیستم های ما به دلیل مصرف کم انرژی و عملکرد عالی برجسته هستند.
در این سال ، ما صمیمانه شما / شرکت شما را به بازدید از غرفه ما (شماره غرفه: 3.2D11) در CHINAPLAS 2019 دعوت می کنیم ، که در 21 تا 24 مه 2019 در مجتمع نمایشگاه واردات و صادرات چین ، Pazhou ، گوانگژو ، روابط عمومی چین برگزار می شود.
ما همچنین خشک کن رطوبت گیر و سیستم انتقال مرکزی ، دو محصول جدید به نام Crystalizer PET / PLA و Manifolds خودکار به نمایش خواهیم گذاشت.

 

آخرین اخبار شرکت رویکرد JIN MACHINE در CHINAPLAS 2019  0

 

محصولات ما:

تبلور PET / PLA Product محصول جدید!)

فرایند تبلور کنترل هوشمند PET یا PLA ، برای اطمینان از

کیفیت تبلور مواد اولیه ، حذف رطوبت در سطح مواد اولیه ، افزایش ویسکوزیته ، جلوگیری از جمع شدن و پردازش بیشتر می تواند ادامه یابد.
منیفولد اتوماتیک Product محصول جدید!)

مطابق فرمول ، انتخاب مواد کاملاً خودکار ، تغذیه و دسته بندی ، بنابراین اطمینان از یک سیستم اتوماسیون کنترل بسیار کارآمد و قابل اطمینان و کاهش هزینه های نیروی کار.
خشک کن ضد رطوبت

خشک کن رطوبت ساز ما می تواند به طور خودکار پارامترهای کنترل را با توجه به تغییرات درجه حرارت مختلف ، مانند دمای مواد و دمای هوا تنظیم کند ، بنابراین برای دستیابی به کنترل هوشمند ، بهبود کارایی و صرفه جویی در انرژی.

خشک کن ما برای انواع مختلف خطوط تولید گرانول پلاستیک ، خطوط تولید اکستروژن و خطوط تولید قالب تزریق رطوبت زدایی قابل استفاده از انواع گرانول های پلاستیکی و گلوله های پلاستیکی است.
سیستم انتقال مرکزی

سیستم انتقال مرکزی جین ماشین یک راه حل حمل و نقل کامل (خطوط لوله ، تولید کننده های خلاuum ، راه حل های ایمنی) برای انتقال مواد از طریق تمام مراحل پردازش مانند ذخیره سازی ، خشک کردن و تزریق در سراسر کارخانه مشتریان است.